CFR2WSJT-73-130K
Mfr.Part #
CFR2WSJT-73-130K
Description
RES 130K OHM 5% 2W AXIAL
Tolerance :
±5%
Resistance :
130kOhm
Size / Dimension :
0.177Diax0.453L 4.50mmx11.50mm
Power (Watts) :
2W
Temperature Coefficient :
0/ -500ppm/°C
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Datasheets
CFR2WSJT-73-130K
YAGEO CFR2WSJT-73-130K
130kOhm, 2W, Carbon Film,