CFR-12GR-52-22K
Mfr.Part #
CFR-12GR-52-22K
Description
RES 22K OHM 2% 1/6W AXIAL
Size / Dimension :
0.075Diax0.134L 1.90mmx3.40mm
Tolerance :
±2%
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Temperature Coefficient :
-350/ +500ppm/°C
Power (Watts) :
0.167W 1/6W
Resistance :
22kOhm
Datasheets
CFR-12GR-52-22K
YAGEO CFR-12GR-52-22K
22kOhm, 0.167W 1/6W, Carbon Film,