CDPH45D13FHF-3R3MC
Mfr.Part #
CDPH45D13FHF-3R3MC
Description
FIXED IND 3.3UH 1.8A 96 MOHM SMD
Packaging :
Cut Tape (CT)
Series :
CDPH
DC Resistance (DCR) :
96mOhm Max
Inductance :
3.3μH
Height :
1.4mm
1 (Unlimited)
Reach Compliance Code :
Unknown
Test Frequency :
100kHz
Package / Case :
Nonstandard
Depth :
4.7mm
Current - Saturation :
1.76A
Shielding :
Shielded
Size / Dimension :
0.185Lx0.177W 4.70mmx4.50mm
Operating Temperature :
-40°C~105°C
Current Rating :
1.8A
Military Standard :
Not
Tolerance :
±20%
Max DC Current :
1.8A
DC Current :
1.8A
Height Seated (Max) :
0.055 1.40mm
Sumida Corporation CDPH45D13FHF-3R3MC
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD