CDPH45D13FHF-220MC
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
CDPH45D13FHF-220MC
Manufacturer
Sumida Corporation
Package / Case
Nonstandard
Datasheet
Download
Description
FIXED IND 22UH 660MA 644MOHM SMD
Manufacturer :
Sumida Corporation
Product Category :
Fixed Inductors
Reach Compliance Code :
Unknown
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Published :
Tolerance :
±20%
Package / Case :
Nonstandard
Inductor Type :
GENERAL PURPOSE INDUCTOR
Termination :
SMD/SMT
Material - Core :
Ferrite
Operating Temperature :
-40°C~105°C
Height :
1.4mm
Height Seated (Max) :
0.055 1.40mm
Test Frequency :
100kHz
Shielding :
yes
Mounting Type :
Surface Mount
Inductance :
22μH
Case/Size Code :
Mount :
Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
ECCN Code :
EAR99
Series :
CDPH
HTS Code :
Current - Saturation :
740mA
Size / Dimension :
0.185Lx0.177W 4.70mmx4.50mm
Max DC Current :
660mA
Current Rating :
660mA
Packaging :
Cut Tape (CT)
DC Resistance (DCR) :
644mOhm Max
Sumida Corporation CDPH45D13FHF-220MC
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD