B85321A2502Z160
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
B85321A2502Z160
Manufacturer
EPCOS (TDK)
Package / Case
Axial - Threaded Terminals
Datasheet
Download
Description
FILTER LC (PI) 2500PF TH
Stock
20
In Stock :
20
Manufacturer :
EPCOS (TDK)
Product Category :
Feed Through Capacitors
Packaging :
Bulk
Mounting Type :
Through Hole
Series :
B85321
Voltage - Rated :
250VAC
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Factory Lead Time :
10 Weeks
Current :
16A
Package / Case :
Axial - Threaded Terminals
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Size / Dimension :
0.630Diax2.362L 16.00mmx60.00mm