B82724J8332N040
Mfr.Part #
B82724J8332N040
Package / Case
Vertical, 4 PC Pin
Description
CMC 15MH 3A 2LN TH
Stock
52
In Stock :
52
Package / Case :
Vertical, 4 PC Pin
Series :
B82724
Filter Type :
Power Line
Voltage - Rated DC :
800V
Size / Dimension :
1.232Lx0.728W 31.30mmx18.50mm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
Not Applicable
Operating Temperature :
-40°C~125°C
Factory Lead Time :
34 Weeks
Current Rating (Max) :
3A
DC Resistance (DCR) (Max) :
90mOhm Typ
Height (Max) :
1.307 33.20mm
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Voltage - Rated AC :
250V
Inductance @ Frequency :
15mH @ 10kHz
Datasheets
B82724J8332N040
EPCOS (TDK) B82724J8332N040
  • Würth Elektronik
    CMC 370MA 2LN 90 OHM SMD
  • Würth Elektronik
    CMC 370MA 2LN 120 OHM SMD
    CMC 280MA 2LN 370 OHM SMD
    CMC 230MA 2LN 1KOHM SMD AEC-Q200
    CMC 350MA 2LN 250 OHM SMD