ATV15C191J-HF
Mfr.Part #
ATV15C191J-HF
Description
TVS DIODE 190VWM 307.8VC DO214AB
Operating Temperature :
-55°C~150°C TJ
Current - Peak Pulse (10/1000μs) :
4.87A
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Published :
Power - Peak Pulse :
1500W 1.5kW
Peak Pulse Current :
4.87A
Voltage - Breakdown (Min) :
211V
Clamping Voltage :
307.8V
Peak Pulse Power :
1.5kW
Reverse Standoff Voltage :
190V