5CGXBC9C7F23C8N
Mfr.Part #
5CGXBC9C7F23C8N
Package / Case
484-BGA
Description
IC FPGA 224 I/O 484FBGA
Voltage - Supply :
1.07V~1.13V
Supply Voltage :
1.1V
JESD-30 Code :
S-PBGA-B484
Operating Temperature :
0°C~85°C TJ
Number of Inputs :
224
484
Number of LABs/CLBs :
Terminal Pitch :
1mm
Package / Case :
484-BGA
Total RAM Bits :
Terminal Finish :
TIN SILVER COPPER
Length :
23mm
Height Seated (Max) :
2mm
Mounting Type :
Surface Mount
JESD-609 Code :
e1
Base Part Number :
5CGXBC9
Width :
23mm