125CH-C1-09
Mfr.Part #
125CH-C1-09
Description
CONN RCPT HSG 9POS 1.25MM
Pitch :
0.049 1.25mm
Number of Positions :
9
Datasheets
125CH-C1-09
1 Rows Receptacle Bulk Beige 9 Positions Free Hanging (In-Line) Female Socket Crimp 125CH