125CDMCCDS-220MC
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
125CDMCCDS-220MC
Manufacturer
Sumida Corporation
Package / Case
Nonstandard
Datasheet
Download
Description
FIXED IND 22UH 6.5A 40.4MOHM SMD
Manufacturer :
Sumida Corporation
Product Category :
Fixed Inductors
HTS Code :
Size / Dimension :
0.530Lx0.496W 13.45mmx12.60mm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Factory Lead Time :
17 Weeks
Series :
125CDMCC/DS
RoHS Status :
RoHS Compliant
Inductance Frequency - Test :
100kHz
Current - Saturation :
8.5A
Height Seated (Max) :
0.197 5.00mm
Package / Case :
Nonstandard
Inductance :
22μH
Tolerance :
±20%
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Mounting Type :
Surface Mount
Shielding :
Shielded
Current Rating (Amps) :
6.5A
DC Resistance (DCR) :
40.4mOhm Max
ECCN Code :
EAR99
Type :
Molded
Material - Core :
Metal
Datasheets
125CDMCCDS-220MC
Sumida Corporation 125CDMCCDS-220MC
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD