125CDMCCDS-100MC
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
125CDMCCDS-100MC
Manufacturer
Sumida Corporation
Package / Case
Nonstandard
Datasheet
Download
Description
FIXED IND 10UH 9A 22 MOHM SMD
Stock
352
In Stock :
352
Manufacturer :
Sumida Corporation
Product Category :
Fixed Inductors
HTS Code :
Mounting Type :
Surface Mount
DC Resistance (DCR) :
22mOhm Max
Package / Case :
Nonstandard
Inductance Frequency - Test :
100kHz
Height Seated (Max) :
0.197 5.00mm
Current Rating (Amps) :
9A
Type :
Molded
Tolerance :
±20%
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
ECCN Code :
EAR99
Shielding :
Shielded
Current - Saturation :
14A
Series :
125CDMCC/DS
Inductance :
10μH
Size / Dimension :
0.530Lx0.496W 13.45mmx12.60mm
Factory Lead Time :
17 Weeks
RoHS Status :
RoHS Compliant
Material - Core :
Metal
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Datasheets
125CDMCCDS-100MC
Sumida Corporation 125CDMCCDS-100MC
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD