050R8-127B
Mfr.Part #
050R8-127B
Manufacturer
Parlex Corp.
Description
CABLE FFC 8POS 0.50MM 5"
Stock
842
In Stock :
842
Manufacturer :
Parlex Corp.
Product Category :
Pitch :
0.020 0.50mm
Termination Style :
Top on Both Sides, Backers on Both Sides
Cable Type :
FFC, FPC
Length - Exposed Ends :
0.140 3.56mm
Factory Lead Time :
6 Weeks
Wire/Cable Type :
Flat Flex
Length :
5.000 127.00mm