050R33-330B
Mfr.Part #
050R33-330B
Manufacturer
Parlex Corp.
Description
CABLE FFC 33POS 0.50MM 13"
Stock
593
In Stock :
593
Manufacturer :
Parlex Corp.
Product Category :
Length :
13.0 330.2mm
Termination Style :
Top on Both Sides, Backers on Both Sides
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Length - Exposed Ends :
0.140 3.56mm
Wire/Cable Type :
Flat Flex
Published :
2012
Factory Lead Time :
6 Weeks
Number of Pins :
33
Cable Type :
FFC, FPC
Pitch :
0.020 0.50mm