X3AEEJNANF-50.000000
Mfr.Part #
X3AEEJNANF-50.000000
Description
CRYSTAL 50.0000MHZ 8PF SMD
Frequency :
50MHz
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Height :
457.2μm
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C~105°C
ESR (Equivalent Series Resistance) :
100Ohm
Size / Dimension :
0.063Lx0.047W 1.60mmx1.20mm
Height Seated (Max) :
0.018 0.45mm
Frequency Stability :
±30ppm
Operating Mode :
Fundamental
Load Capacitance :
8pF