WR08X3740FTL
Mfr.Part #
WR08X3740FTL
Description
RES 374 OHM 1% 1/8W 0805
Temperature Coefficient :
±100ppm/℃
Tolerance :
±1%
Power (Watts) :
0.125W
Resistance :
374Ohm