WR08X2492FTL
Mfr.Part #
WR08X2492FTL
Description
RES 24.9K OHM 1% 1/8W 0805
Stock
538
In Stock :
538
Temperature Coefficient :
±100ppm/℃
Power (Watts) :
0.125W
Package / Case :
0805
RoHS Status :
RoHS Compliant
Tolerance :
±1%
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Resistance :
24.9kohm