WR08X1271FTL
Mfr.Part #
WR08X1271FTL
Description
RES 1.27K OHM 1% 1/8W 0805
Temperature Coefficient :
±100ppm/℃
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Resistance :
1.27kOhm
Power (Watts) :
0.125W
Tolerance :
±1%