WR08W6R34FTL
Mfr.Part #
WR08W6R34FTL
Description
RES 6.34 OHM 1% 1/8W 0805
Temperature Coefficient :
-200ppm/℃~+400ppm/℃
RoHS Status :
RoHS Compliant
Package / Case :
Power (Watts) :
0.125W
Tolerance :
±1%
Resistance :
6.34Ohm