WR06X5621FTL
Mfr.Part #
WR06X5621FTL
Description
RES 5.62K OHM 1% 1/10W 0603
Tolerance :
±1%
Resistance :
5.62kOhm
Temperature Coefficient :
±100ppm/℃
Package / Case :
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Power (Watts) :
0.1W