TWEAMCSANF-26.000000
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
TWEAMCSANF-26.000000
Manufacturer
Taitien
Package / Case
4-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
XTAL OSC VCTCXO 26.0000MHZ SNWV
Manufacturer :
Taitien
Product Category :
Oscillators
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Frequency :
26MHz
Packaging :
Strip
Base Resonator :
Crystal
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Voltage - Supply :
3.3V
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Output :
Clipped Sine Wave
Max Supply Current :
3.5mA
Factory Lead Time :
11 Weeks
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Height :
1.651mm
Mount :
Surface Mount
Type :
VCTCXO
Series :
TW
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Height Seated (Max) :
0.065 1.65mm