TISP7320F3DR-S
Mfr.Part #
TISP7320F3DR-S
Package / Case
8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)
Description
THYRISTOR 240V 175A 8SOIC
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Mount :
Surface Mount
Pbfree Code :
yes
Number of Elements :
3
Factory Lead Time :
7 Weeks
Voltage - Breakover :
320V