TISP4S300M3BJR-S
Mfr.Part #
TISP4S300M3BJR-S
Description
THYRISTOR 220V 50A DO214AA
Length :
4.57mm
Capacitance :
45pF
Current Rating :
2.2A
Clamping Voltage :
220V
Width :
3.94mm
Peak Pulse Current :
50A
Hold Current :
150mA
Height :
2.237mm
Min Breakdown Voltage :
300V
Max Operating Temperature :
150°C
Test Current :
2.2A
Reverse Standoff Voltage :
25V
Voltage - On State :
5V
Min Operating Temperature :
-40°C