TF322V32K7680R
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
TF322V32K7680R
Manufacturer
CTS Corporation
Description
CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF 20PPM SMD
Manufacturer :
CTS Corporation
Product Category :
Crystals
Surface Mount :
yes
Crystal/Resonator Type :
PARALLEL - FUNDAMENTAL
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Operating Temperature (Min) :
-40°C
Operating Temperature (Max) :
85°C
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Mounting Feature :
Surface Mount
Frequency Tolerance :
20ppm
Series Resistance :
70000Ohm
Operating Frequency :
0.032768MHz
Frequency Stability :
0.0122%
Load Capacitance :
7pF