TF170311WW40236BJ2
Mfr.Part #
TF170311WW40236BJ2
Manufacturer
Vishay
Description
CAP CER 4000PF 32KV R85
Manufacturer :
Vishay
Product Category :
Ceramic Capacitors
RoHS Status :
Non-RoHS Compliant
Voltage - Rated :
32000V 32kV
Series :
TDFZ
Applications :
GENERAL PURPOSE
Tolerance :
±10%
Operating Temperature :
-55°C~100°C
Capacitance :
4000pF
Factory Lead Time :
17 Weeks
Temperature Coefficient :
R85
Datasheets
TF170311WW40236BJ2
TDFZ 4000pF 32000V 32kV Ceramic Capacitor ±10% R85 -55°C~100°C