TF170279BQ50236BJ1
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
TF170279BQ50236BJ1
Manufacturer
Vishay
Description
CAP CER 5000PF 25KV R85
Manufacturer :
Vishay
Product Category :
Ceramic Capacitors
Capacitance :
5000pF
Series :
TDFZ
Temperature Coefficient :
R85
RoHS Status :
Non-RoHS Compliant
Factory Lead Time :
17 Weeks
Voltage - Rated :
25000V 25kV
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Min Operating Temperature :
-55°C
Applications :
GENERAL PURPOSE
Tolerance :
±10%
Operating Temperature :
-55°C~100°C
Max Operating Temperature :
100°C
Datasheets
TF170279BQ50236BJ1
TDFZ 5000pF 25000V 25kV Ceramic Capacitor ±10% R85 -55°C~100°C