T620081504DN
Mfr.Part #
T620081504DN
Description
SCR PHASE 150A 800V TO200AB
Product Category :
Thyristors - SCRs
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Current Rating :
235A
2
SCR Type :
Standard Recovery
Voltage - Rated DC :
800V