T543C337K004AHW025D100
Mfr.Part #
T543C337K004AHW025D100
Package / Case
2312 (6032 Metric)
Description
CAP TANT POLY 330UF 4V 2312
Capacitance :
330µF
Published :
Package / Case :
2312 (6032 Metric)
Operating Temperature :
-55°C~105°C
Height Seated (Max) :
0.110 2.80mm
Lifetime @ Temp :
2000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code :
C
ESR (Equivalent Series Resistance) :
25mOhm @ 100kHz
Voltage - Rated :
4V
RoHS Status :
Non-RoHS Compliant
Factory Lead Time :
22 Weeks
Size / Dimension :
0.236Lx0.126W 6.00mmx3.20mm
Tolerance :
±10%