SSP-8GE272UP120
Mfr.Part #
SSP-8GE272UP120
Description
LED REPL GLOBE E27 525NM GREEN
Millicandela Rating :
5.4mcd
Applications :
Retrofit Lighting
Configuration :
Single
Wavelength :
525nm
Element Configuration :
Single
Luminous Intensity :
5.4 mcd
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
120VAC
Base Type :
Screw (E27)
Factory Lead Time :
9 Weeks
Power Rating :
600mW
Current Rating :
20mA
Color :
Green
Forward Voltage :
120V