SQP25AJB-1K1
Mfr.Part #
SQP25AJB-1K1
Description
RES 1.1K OHM 5% 25W AXIAL
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Size / Dimension :
0.551 x 0.512 Rectangularx2.362L 14.00mmx13.00mmx60.00mm
Power (Watts) :
25W
Tolerance :
±5%
Temperature Coefficient :
±300ppm/°C
Resistance :
1.1kOhm
Datasheets
SQP25AJB-1K1
1.1kOhm, 25W,