SPM6550CT-R33L
Mfr.Part #
SPM6550CT-R33L
Description
FIXED IND 330NH 17A 2.86MOHM SMD
Operating Temperature :
-40°C~125°C
Factory Lead Time :
14 Weeks
DC Resistance (DCR) :
2.86mOhm Max
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Shielding :
Shielded
Tolerance :
±15%
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Height Seated (Max) :
0.197 5.00mm
Type :
Wirewound
Current Rating (Amps) :
17A
Inductance Frequency - Test :
100kHz
Current - Saturation :
25.2A
Inductance :
330nH
Size / Dimension :
0.280Lx0.256W 7.10mmx6.50mm
Series :
SPM
Datasheets
SPM6550CT-R33L
TDK Corporation SPM6550CT-R33L
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD