SM4124FT127R
Mfr.Part #
SM4124FT127R
Description
RES 127 OHM 1% 2W 4124
Rated Power Dissipation (P) :
2W
Power Rating :
2W
Max Power Dissipation :
2W
Size / Dimension :
0.429Lx0.240W 10.90mmx6.10mm
Temperature Coefficient :
±20ppm/°C
Height Seated (Max) :
0.195 4.95mm
Published :
Tolerance :
±1%
Working Voltage :
50V
Resistance :
127Ohm
Operating Temperature :
-55°C~275°C
Height :
5.0038mm