SFKBL2000153MX0
Mfr.Part #
SFKBL2000153MX0
Description
CAP FEEDTHRU 0.015UF 200V AXIAL
Inductance :
0.5 µH
Tolerance :
±20%
Additional Feature :
L-TYPE CIRCUIT
Operating Temperature :
-55°C~125°C
JESD-609 Code :
e4
Series :
SFKB
Published :
Voltage - Rated :
200V
Physical Dimension :
D4.4XH10.6 (mm)/D0.173XH0.417 (inch)
Size / Dimension :
0.173Diax0.417L 4.40mmx10.60mm
Current :
10A
Height :
10.6mm
Mounting Type :
Panel Mount
Capacitance :
0.015µF
Insertion Loss (Max) :
66 dB
Filter Type :
DATA LINE FILTER
Temperature Coefficient :
X7R
Diameter :
4.4mm