SFAJL5000680MC0
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
SFAJL5000680MC0
Manufacturer
Knowles Syfer
Package / Case
Axial, Bushing
Datasheet
Download
Description
CAP FEEDTHRU 68PF 20% 500V AXIAL
Manufacturer :
Knowles Syfer
Product Category :
Feed Through Capacitors
Current :
10A
Insulation Resistance-Min :
10000MOhm
Number of Functions :
1
Size / Dimension :
0.157Diax0.362L 4.00mmx9.20mm
Voltage - Rated :
500V
Capacitance :
68pF
Terminal Finish :
Silver
Package / Case :
Axial, Bushing
JESD-609 Code :
e4
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Filter Type :
DATA LINE FILTER
Temperature Coefficient :
C0G NP0
Inductance :
0.05 µH
Factory Lead Time :
11 Weeks
Packaging :
Bulk
Insertion Loss :
4dB @ 100MHz
Thread Size :
M3x0.5
Tolerance :
±20%
Mounting Type :
Panel Mount
Additional Feature :
LC-TYPE CIRCUIT
Series :
SFAJ
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Operating Temperature :
-55°C~125°C