SDI150-48-U-P51
Mfr.Part #
SDI150-48-U-P51
Description
AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 150W
Stock
896
In Stock :
896
Size / Dimension :
7.09Lx2.91W x 1.61 H 180.0mmx74.0mmx41.0mm
Level VI, CoC Tier 2
Region Utilized :
International
Power (Watts) :
150W
No Load Power Consumption :
150mW Max
Output Connector :
Power DIN, 4 Pin
Series :
SDI150-U (150W)
Voltage - Output :
48V
Cord Length :
48 1.22m
Current - Output (Max) :
3.13A
Operating Temperature :
-30°C~65°C
Voltage - Input :
90V~264VAC