SDI150-19-U2-P51
Mfr.Part #
SDI150-19-U2-P51
Description
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 150W
Voltage - Output :
19V
Power (Watts) :
150W
Series :
SDI150-U (150W)
Cord Length :
48 1.22m
Output Connector :
Power DIN, 4 Pin
Current - Output (Max) :
7.9A
Operating Temperature :
-30°C~65°C
Size / Dimension :
7.09Lx2.91W x 1.61 H 180.0mmx74.0mmx41.0mm
Voltage - Input :
90V~264VAC
No Load Power Consumption :
150mW Max