SDI150-15-U2-P51
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
SDI150-15-U2-P51
Manufacturer
Bel
Description
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 150W
Manufacturer :
Bel
Product Category :
No Load Power Consumption :
150mW Max
Power (Watts) :
150W
Voltage - Input :
90V~264VAC
Current - Output (Max) :
10A
Region Utilized :
Europe
Input Type :
Cord (Sold Separately)
Operating Temperature :
-30°C~65°C
RoHS Status :
RoHS Compliant
Factory Lead Time :
15 Weeks
Size / Dimension :
7.09Lx2.91W x 1.61 H 180.0mmx74.0mmx41.0mm
Efficiency :
Level VI, CoC Tier 2
Voltage - Output :
15V