SDI120-48-U2-P51
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
SDI120-48-U2-P51
Manufacturer
Bel
Description
AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 120W
Manufacturer :
Bel
Product Category :
No Load Power Consumption :
210mW Max
RoHS Status :
RoHS Compliant
Factory Lead Time :
20 Weeks
Region Utilized :
Europe
Voltage - Output :
48V
Output Connector :
Power DIN, 4 Pin
Efficiency :
Level VI
Operating Temperature :
0°C~40°C
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
Not Applicable
Current - Output (Max) :
2.5A
Voltage - Input :
90V~264VAC
Power (Watts) :
120W