S1812-334J
Mfr.Part #
S1812-334J
Description
FIXED IND 330UH 129MA 12 OHM SMD
Frequency - Self Resonant :
3.7MHz
DC Resistance (DCR) :
12Ohm Max
Test Frequency :
790kHz
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Q @ Freq :
40 @ 790kHz
Height Seated (Max) :
0.134 3.40mm
Current Rating :
129mA
Published :
Size / Dimension :
0.189Lx0.134W 4.80mmx3.40mm
Max DC Current :
129mA
Depth :
3.4mm
Inductance :
330μH
Height :
3.4036mm
Tolerance :
±5%
Datasheets
S1812-334J
API Delevan S1812-334J
Manufacturer related products
    FERRITE CORE 138 OHM TUBULAR 4MM
    FERRITE CORE 172 OHM SOLID 9.5MM
    FERRITE CORE 154 OHM HINGED 5MM
    FERRITE CORE 191 OHM HINGED
    FERRITE CORE 325 OHM HINGED
Catalog related products
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD