RMB105R5100JS00
Mfr.Part #
RMB105R5100JS00
Resistance :
510mOhm
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Length :
10.2mm
Tolerance :
5%
Power Rating :
1.5W
Factory Lead Time :
111 Weeks
Radiation Hardening :
No
Not Applicable
Published :
Diameter :
4mm
Datasheets
RMB105R5100JS00
Through Hole 510mOhm, Wirewound,