RMB1058R200JA20
Mfr.Part #
RMB1058R200JA20
Power Rating :
1.5W
Resistance :
8.2Ohm
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Through Hole
Packaging :
Tape and Box (TB)
Tolerance :
5%
Length :
10.2mm
Diameter :
4mm
Datasheets
RMB1058R200JA20
Through Hole 8.2Ohm, Wirewound,