RMB10575R00FS00
Mfr.Part #
RMB10575R00FS00
Resistance :
75Ohm
Temperature Coefficient :
0 ppm/°C
Tolerance :
1%
Length :
10.2mm
Radiation Hardening :
No
Power Rating :
1.5W
Diameter :
4mm
Datasheets
RMB10575R00FS00
Through Hole 75Ohm, Wirewound,