RMB10532500FS00
Mfr.Part #
RMB10532500FS00
Resistance :
3.25kOhm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
Not Applicable
Radiation Hardening :
No
Length :
10.2mm
Temperature Coefficient :
0 ppm/°C
Diameter :
4mm
Tolerance :
1%
Power Rating :
1.5W
Datasheets
RMB10532500FS00
Through Hole 3.25kOhm, Wirewound,