RMB105178R0FR15
Mfr.Part #
RMB105178R0FR15
ROHS3 Compliant
Factory Lead Time :
111 Weeks
Tolerance :
1%
Diameter :
4mm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Length :
10.2mm
Temperature Coefficient :
0 ppm/°C
Radiation Hardening :
No
Power Rating :
1.5W
Resistance :
178ohm
Published :
Datasheets
RMB105178R0FR15
Through Hole 178Ohm, Wirewound,