RMB10510R00FR15
Mfr.Part #
RMB10510R00FR15
Tolerance :
1%
Power Rating :
1.5W
Diameter :
4mm
Length :
10.2mm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Resistance :
10Ohm
Temperature Coefficient :
0 ppm/°C
Datasheets
RMB10510R00FR15
Through Hole 10Ohm, Wirewound,