RMB075R2050FS00
Mfr.Part #
RMB075R2050FS00
No
Published :
Length :
7mm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
Not Applicable
Factory Lead Time :
111 Weeks
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Tolerance :
1%
Diameter :
2.5mm
Resistance :
205mOhm
Datasheets
RMB075R2050FS00
Vishay / Sfernice RMB075R2050FS00
Through Hole 205mOhm, Wirewound,