RMB075R1800JS00
Mfr.Part #
RMB075R1800JS00
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Resistance :
180mOhm
Diameter :
2.5mm
Length :
7mm
Tolerance :
5%
Datasheets
RMB075R1800JS00
Vishay / Sfernice RMB075R1800JS00
Through Hole 180mOhm, Wirewound,