RMB075240R0JS14
Mfr.Part #
RMB075240R0JS14
Tolerance :
5%
Temperature Coefficient :
0 ppm/°C
Length :
7mm
Diameter :
2.5mm
Resistance :
240Ohm
Datasheets
RMB075240R0JS14
Vishay / Sfernice RMB075240R0JS14
Through Hole 240Ohm, Wirewound,