RMB07518R00JR15
Mfr.Part #
RMB07518R00JR15
Wirewound
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Resistance :
18ohm
Diameter :
2.5mm
Length :
7mm
Temperature Coefficient :
0 ppm/°C
Tolerance :
5%
Datasheets
RMB07518R00JR15
Vishay / Sfernice RMB07518R00JR15
Through Hole 18Ohm, Wirewound,