RMB07515R00JR15
Mfr.Part #
RMB07515R00JR15
Length :
7mm
Temperature Coefficient :
0 ppm/°C
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
Not Applicable
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Resistance :
15Ohm
Tolerance :
5%
Diameter :
2.5mm
Datasheets
RMB07515R00JR15
Vishay / Sfernice RMB07515R00JR15
Through Hole 15Ohm, Wirewound,