RE1206FRE0712K1L
Mfr.Part #
RE1206FRE0712K1L
Description
RES SMD 12.1K OHM 1% 1/4W 1206
Size / Dimension :
0.122Lx0.063W 3.10mmx1.60mm
Temperature Coefficient :
±50ppm/°C
Height Seated (Max) :
0.026 0.65mm
Power (Watts) :
0.25W 1/4W
Operating Temperature :
-55°C~155°C